Meteen naar de content

New - Visit our shop on Amazon

Ga direct naar productinformatie
1 van 5

Set van 2 Tapas- en Voorgerechtenplanken | Olijfhout | Ca. 33/9cm | Milieuvriendelijk | Volledig handgemaakt | Duurzaam | Hygiënisch

Normale prijs €46,00 EUR
Normale prijs €0,00 EUR Aanbiedingsprijs €46,00 EUR
Aanbieding Uitverkocht
Alle details bekijken
🌱 Zerazi voorwerpen worden gemaakt van olijfhout dat gedurende lange tijd gedroogd is. Elk model is uniek door zijn vorm en nerf. Olijfhout is een zeer gezond natuurproduct, gekenmerkt door zijn hoge dichtheid (20% dichter dan beukenhout). Het heeft hygiënische eigenschappen die het geschikt maken voor gebruik in de keuken. Bovendien is olijfhout ongevoelig voor geuren en bacteriën, waardoor het een edele grondstof is.

🌱 Zerazi artikelen zijn volledig handgemaakt van olijfhout.

🌱Elk van de twee tapasplanken is ongeveer 33 cm lang en ongeveer 9 cm breed.

🌱 Deze items zijn perfect voor het serveren van heerlijke aperitieven en hapjes.

🌱 Dit prachtige handgemaakte product zal een authentiek geschenk zijn.

🌱 Productafmetingen kunnen iets afwijken door handwerk.

🌱 Het is belangrijk om het olijfhout nooit in water te weken, omdat dit vocht in de plantenvezel kan brengen.

🌱Daarom mogen deze artikelen nooit in de wasmachine worden gewassen. Gebruik in plaats daarvan zeepwater en dep ze droog of laat ze aan de lucht drogen.

🌱 Zodra het olijfhout volledig droog is, brengt u regelmatig plantaardige olie aan om het te beschermen tegen bacteriën en geuren. Deze olie geeft het een extra laag waterdichtheid.

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
S
Sarah
Surpris

J'étais très surpris de la qualité de ces articles